Ngā Tūnga Hurihuri Rōra Whakarewa Paipa Mahi Taumaha 300T me te Whakaritenga Pūtu
✧ Kupu Whakataki
1. Ko te hurihanga tuku iho he wāhanga hurihanga taraiwa kotahi me te motuka, he wāhanga hurihanga kore-mīhini kotahi, he turanga anga maitai, me te pūnaha whakahaere hiko.
2. Ko ngā waeine taraiwa me te mangere katoa me ngā wira roera rauemi PU, ka whakarite kia roa te wā e whakamahia ana.
3. Kei te wātea ngā wira roera maitai mō te tono motuhake.
4. Ka whakaukia ngā wira PU, ngā wira rino rānei mā te whakamahi i ngā pūtu karaehe 12.9 i runga i te pūtake.
5. Pouaka whakahaere ringa mamao me ngā mahi Tahuri Whakamua, Tahuri Whakamuri, Whakaaturanga tere tahuri, Whakamutu, Kati-E me te Tautuhi Anō.
6. Mō ēnei roera whakarewa mahi taumaha, ka tukuna atu hoki e mātou te pouaka whakahaere ringaringa ahokore i roto i te kaiwhiwhi tohu tawhiti 30m.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa CR-300 |
| Te kaha o te hurihanga | 300 Tana te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 150 Tana te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 150 Tana te mōrahi |
| Rahi o te waka | 1000~6000mm |
| Whakatikatika Ara | Te whakatikatika i te pūtu |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 2*5.5 KW |
| Tere Hurihanga | 100-1000mm/min |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rauemi Rino |
| Rahi o te roera | Ø700*300mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 15m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Tiwhikete | CE |
✧ Āhuatanga
1. He maha ngā momo raupapa o ngā roera whakarewa paipa, hei tauira, te whakatikatika-ake, te whakarerekētanga, te waka, te whakatītaha me te ārai-tere.
2. Ka taea e te tūnga roera whakarewa paipa tuku iho te whakamahi i ngā diameter mahi rerekē, mā te whakarite i te tawhiti pokapū o ngā roera, mā roto i ngā kōhao tīwiri kua rāhuitia, i te tīwiri mata rānei.
3. E whakawhirinaki ana ki ngā momo whakamahinga, e toru ngā momo o te mata roera, PU/RAPA/WIRA RINO.
4. Ko te nuinga o ngā roera whakarewa paipa e whakamahia ana mō te whakarewa paipa, te whakakanapa i ngā roera tāke, te peita i ngā roera hurihanga me te huihuinga o ngā roera hurihanga tāke o te anga roera porotaka.
5. Ka taea e te mīhini takai hurihuri paipa te hono tahi me ētahi atu taputapu.
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











