Ngā Roera Whakarewa Paipa Whakatikatika Pūtu CR-40
✧ Kupu Whakataki
1. Kotahi te puku me te kotahi te mangere kua tākaihia ngātahi.
2. Mana whakahaere ringa mamao me te mana whakahaere waewae.
3. Te whakatikatika i te pūtu mō ngā oko diameter rerekē.
4. Tere whakarerekētanga kore-taahiraa o te wāhanga kua peia.
5. Whakateretere i te tere hurihuri i roto i te pānui mamati.
6. Ngā wāhanga hiko tino pai mai i Schneider.
7.100% hou mai i te kaihanga taketake
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa CR-40 |
| Te kaha o te hurihanga | 40 Tana te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 20 Tana te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 20 Tana te mōrahi |
| Rahi o te waka | 500~4500mm |
| Whakatikatika Ara | Te whakatikatika i te pūtu |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 2*1.5 KW |
| Tere Hurihanga | 100-1000mm/min |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rauemi Rino |
| Rahi o te roera | Ø500*200mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 15m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Tiwhikete | CE |
✧ Āhuatanga
1. He tino āwhina te tūnga o ngā roera ka taea te whakarite hei whakarite i ngā roera i waenga i te tinana matua kia taea ai te whakarite i ngā roera o ngā diameter rerekē ki runga i ngā roera kotahi, me te kore e hoko roera paipa rahi kē atu.
2. Kua oti te tātari ahotea te whakahaere ki te tinana mārō hei whakamātautau i te kaha kawenga o te anga e whakawhirinaki ana te taumaha o ngā paipa ki runga.
3. E whakamahia ana ngā roera polyurethane i roto i tēnei hua nā te mea he ātete ki te taumaha ngā roera polyurethane, ā, ka taea te tiaki i te mata o ngā paipa mai i te rakuraku i te wā e hurihuri ana.
4. Ka whakamahia te tikanga pine hei pine i ngā roera polyurethane ki te anga matua.
5. Ka whakamahia te tūnga whakarerekē hei whakarerekē i te teitei o te Anga Mārō kia rite ki te hiahia me te whakaritenga o te whakarewa i te paipa, kia rite hoki ki te taumata whakamarie o te kai whakarewa kia tino pumau ai.
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Ngā Kaupapa o Mua










