Roera Whakarewa Paipa 500T mō te Pūwero Paipa me te Whakaritenga Pūtu
✧ Kupu Whakataki
1. Ka tākaihia e ā mātou takahuri whakarewa paipa he roera wahi puku kotahi me te roera wahi mangere kotahi hei huinga kotahi hei hoko.
2. Ko te tere hurihuri o te taraiwa o ā mātou rōra whakahāngai tāke kei roto i te pānui mamati.
3. Ngā wāhanga hiko tino pai mai i Schneider hei whakarite kia roa te wā e whakamahia ana
4. Kei te wātea katoa te mana whakahaere ringa mamao, te mana whakahaere ringa reo irirangi me te mana whakahaere waewae.
5.100% hou mai i te kaihanga taketake
6. Mena he nui ake i te 8 mita te roa o tō paipa kotahi, ka tūtohu mātou kia whiriwhiria e koe tētahi roera taraiwa me ētahi roera mangere e rua hei tautoko.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa CR-500 |
| Te kaha o te hurihanga | 500 Tana te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 250 Tana te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 250 Tana te mōrahi |
| Rahi o te waka | 1200~8500mm |
| Whakatikatika Ara | Te whakatikatika i te pūtu |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 2*11 KW |
| Tere Hurihanga | 100-1000mm/min |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rauemi Rino |
| Rahi o te roera | Ø800*400mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 15m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Tiwhikete | CE |
✧ Āhuatanga
1. He maha ngā momo raupapa o ngā roera whakarewa paipa, hei tauira, te whakatikatika-ake, te whakarerekētanga, te waka, te whakatītaha me te ārai-tere.
2. Ka taea e te tūnga roera whakarewa paipa tuku iho te whakamahi i ngā diameter mahi rerekē, mā te whakarite i te tawhiti pokapū o ngā roera, mā roto i ngā kōhao tīwiri kua rāhuitia, i te tīwiri mata rānei.
3. E whakawhirinaki ana ki ngā momo whakamahinga, e toru ngā momo o te mata roera, PU/RAPA/WIRA RINO.
4. Ko te nuinga o ngā roera whakarewa paipa e whakamahia ana mō te whakarewa paipa, te whakakanapa i ngā roera tāke, te peita i ngā roera hurihanga me te huihuinga o ngā roera hurihanga tāke o te anga roera porotaka.
5. Ka taea e te mīhini takai hurihuri paipa te hono tahi me ētahi atu taputapu.
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











