5050 Ngā Kaiwhakahaere Whakarewa Pou me te Pūangi mō ngā Ipu Pēhanga
✧ Kupu Whakataki
1. He whānuitia te whakamahinga o te pūmau pou whakarewa mō te pourewa hau, ngā oko pēhanga me ngā tāke i waho, i roto hoki i te whakarewa hononga roa, i te whakarewa porowhita rānei. Ka kitea te whakarewa aunoa ina whakamahia tahitia me tā mātou pūnaha hurihuri whakarewa.
2. Mā te whakamahi tahi me ngā tūnga whakarewa ka māmā ake te whakarewa i ngā flange.
3. E ai ki te roa o ngā wahi mahi, ka hangaia hoki e mātou te pū o te pou me ngā wira haere. Nō reira, e wātea ana hoki mō te whakarewa i ngā hononga roa me te roa.
4. Ka taea e tātou te tāuta i te pūtake hiko MIG, te pūtake hiko SAW me te pūtake hiko takirua AC/DC ki te pūmau pou whakarewa.
5. Ka hikihia te pūnaha pūwero pou whakarewa mā te mekameka hono rua. He pūnaha ārai-hinga anō hoki hei whakarite i te haumaru o te whakamahi ahakoa kua whati te mekameka.
6. Kei te wātea te mīhini whakaora rere, te kāmera mata whakarewa me te tohu taiaho hei whakatutuki i te whakarewa aunoa. Ka taea e koe te īmēra mai ki a mātou mō te ataata mahi.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | MD 5050 C&B |
| Te kaha kawenga pito o te pūaha | 250kg |
| Te haere o te pūma poutū | 5000 mm |
| Tere pūmau poutū | 1000 mm/min |
| Te haere o te pūma whakapae | 5000 mm |
| Tere whakapūmau whakapae | 120-1200 mm/min VFD |
| Kiriata whakawhiti pito pūoko | Mīhini 100*100 mm |
| Hurihanga | ±180° Ā-ringa me te raka |
| Ara haere | Te haereere ā-mīhini |
| Te tere haere | 2000 mm/min |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 10m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Ngā Kōwhiringa-1 | Tohutoro taiaho |
| Ngā Kōwhiringa -2 | Aroturuki kāmera |
| Kōwhiringa-3 | Mīhini whakaora rere |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o te pou whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ā-ringa me te pūma ki runga / pūma ki raro, pūma whakamua / whakamuri / kiriata whakawhiti hei whakarite i te rama whakarewa ki runga ki raro maui matau, te whāngai waea, te waea whakamuri, ngā rama hiko me te aukati-E.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Ka taea hoki e mātou te whakauru i te hurihuri whakarewa, te tūnga whakarewa rānei ki te pūmau pou hei whakatutuki i te whakarewa aunoa.
✧ Ngā Kaupapa o Mua
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te pūma pou whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mai i te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.











