Ngā Rōra Whakarewa Paipa 10 Tana e Whakahāngai Whaiaro ana 2800 Mm mō te Pourewa Hau
✧ Kupu Whakataki
1. Kei roto i te 320-2800 mm te whānui o te oko.
2. Kotahi te huinga pūnaha whakahaere hiko / Kotahi te huinga pūnaha whakangāwari / Hiko.
3. Ka taea e ngā kiritaki te whakarite i ngā hurihanga whakarewa whakahāngai-ake 10 tana kia rite ki ā rātou whakaritenga.
Ka taea te whakahaere i te mīhini hurihuri whakarewa whakahāngai-ake 4.10 tana mā te pouaka ringaringa me te pētara waewae.
5. Wira rapa, wira rino rānei e whai ana i tō hanga hou
6. He ngāwari te whakahaere i te hurihanga whakarewa whakahāngai-ake.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa SAR-10 |
| Te kaha o te hurihanga | 10 tana te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 5 tana te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 5 tana te mōrahi |
| Rahi o te waka | 320~2800mm |
| Whakatikatika Ara | Roera whakahāngai-ake |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 1.1 KW |
| Tere Hurihanga | Whakaaturanga mamati 100-1000mm/min |
| Rahi o te roera | Ø300*150mm |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rino kua pania ki te momo PU |
| Pūnaha whakahaere | Taura waewae 8m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi Tau |
| Ngā Kōwhiringa | Te kaha whānui nui |
| Pūtake wira haere ā-mīhini | |
| Pouaka whakahaere ringaringa ahokore |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa me te whakaaturanga tere hurihuri, Whakamua, Whakamuri, Rama Hiko me ngā mahi Mutu ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Kei te wātea te pouaka whakahaere ringaringa ahokore mēnā e hiahiatia ana.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua







