160T Whakarewa Paipa Tikanga Hurihuri me te PU me te Whakatikatika Pūtu
✧ Kupu Whakataki
Ngā hurihanga whakarewa kaha kawenga 1.160 tana tae atu ki te wae taraiwa kotahi me te wae mangere kotahi.
2. Ko te tikanga ka whakamahia e mātou ngā wira PU he diameter 500mm me te whānui 400mm, kei te wātea ngā wira roera maitai hei whakarite.
3. Mā ngā motuka taurangi auau 2*4kw, ka whakarite kia pumau ake te hurihanga.
4. Ki te mea he rerekē ngā oko, ka whakamahia e mātou te motuka pēki hei whakanui ake i te taipana hurihuri.
5. He mīhini hurihuri whakarewa paerewa 160 tana me te diameter o te oko 5000mm te kaha, ka taea hoki e mātou te whakarite kia nui ake te rahi e ai ki te tono a te kaiwhakamahi.
6. Kei te wātea mai i Weldsuccess Ltd ngā wira pūmau, ngā wira haere ā-mīhini me ngā raina whakatipu whakatikatika.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa CR-160 |
| Te kaha o te hurihanga | 160 Tana te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 80 Tana te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 80 Tana te mōrahi |
| Rahi o te waka | 800~5000mm |
| Whakatikatika Ara | Te whakatikatika i te pūtu |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 2*4 KW |
| Tere Hurihanga | 100-1000mm/min |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rauemi Rino |
| Rahi o te roera | Ø500*600mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 15m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Tiwhikete | CE |
✧ Āhuatanga
1. He maha ngā momo raupapa o ngā roera whakarewa paipa, hei tauira, te whakatikatika-ake, te whakarerekētanga, te waka, te whakatītaha me te ārai-tere.
2. Ka taea e te tūnga roera whakarewa paipa tuku iho te whakamahi i ngā diameter mahi rerekē, mā te whakarite i te tawhiti pokapū o ngā roera, mā roto i ngā kōhao tīwiri kua rāhuitia, i te tīwiri mata rānei.
3. E whakawhirinaki ana ki ngā momo whakamahinga, e toru ngā momo o te mata roera, PU/RAPA/WIRA RINO.
4. Ko te nuinga o ngā roera whakarewa paipa e whakamahia ana mō te whakarewa paipa, te whakakanapa i ngā roera tāke, te peita i ngā roera hurihanga me te huihuinga o ngā roera hurihanga tāke o te anga roera porotaka.
5. Ka taea e te mīhini takai hurihuri paipa te hono tahi me ētahi atu taputapu.
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











