Ngā Rōra Paipa Whakarewa Whaiaro 200 Tana Mahi Taumaha me ngā Wira PU
✧ Kupu Whakataki
1. Ka tākaihia e ā mātou roera whakarewa he roera puku kotahi me te roera mangere kotahi hei huinga kotahi hei hoko.
2. Kei te wātea katoa te mana whakahaere ringa mamao, te mana whakahaere ringa reo irirangi me te mana whakahaere waewae.
3. Ngā wāhanga hiko tino pai mai i Schneider hei whakarite kia roa te wā e whakamahia ana.
4. Kei roto i te pānui mamati te tere hurihuri o te taraiwa o ā mātou rōra whakahāngai tāke.
5.100% hou mai i te kaihanga taketake – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Mena he nui ake i te 8 mita te roa o tō paipa kotahi, ka tūtohu mātou kia whiriwhiria e koe tētahi roera taraiwa me ētahi roera mangere e rua hei tautoko.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | SAR - 200 Rōra Whakarewa |
| Te kaha o te hurihanga | 200 tāne te mōrahi |
| Te Puku Utaina-Te Pūkaha | 100 tāne te mōrahi |
| Te Kaha Utaina-Whakangāwari | 100 tāne te mōrahi |
| Rahi o te waka | 1500~8000mm |
| Whakatikatika Ara | Roera whakahāngai-ake |
| Te Mana Hurihanga Mōta | 7.5 KW |
| Tere Hurihanga | Whakaaturanga mamati 100-1000mm/min |
| Rahi o te roera | Ø500*280mm |
| Whakahaere tere | Atekōkiri auau taurangi |
| Ngā wira hurihuri | Rino kua pania ki te momo PU |
| Pūnaha whakahaere | Pouaka whakahaere ringa mamao me te pana waewae |
| Tae | RAL3003 WHERO & 9005 MANGU / Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Ngā Kōwhiringa | Te kaha whānui nui |
| Pūtake wira haere ā-mīhini | |
| Pouaka whakahaere ringaringa ahokore |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa me te whakaaturanga tere hurihuri, Whakamua, Whakamuri, Rama Hiko me ngā mahi Mutu ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Kei te wātea te pouaka whakahaere ringaringa ahokore mēnā e hiahiatia ana.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











