Pūmau Whakarewa Waipēhi Paipa Taumaha me te Diameter Ripanga 1000mm
✧ Kupu Whakataki
1. He ngāwari te whakamahi i tēnei mīhini hei whakarewa, ka taea te mahi ki te mīhini whakarewa, te whakahaere whakarewa
2. Ka taea te whakatītaha i te tūnga mai i te 0 ki te 120°, ka hurihuri 360° mā te VFD.
3. Ko te paerewa ngaohiko ko 380V-3PH-50HZ, engari ka taea e mātou te hanga 110-575V kia rite ki tāu e hiahia ana
4. Mā tēnei ka tino tika te tūranga o te mea mahi mō te whakarewa.
5. Ka whakamanahia te kounga o te whakarewa, ka whakaiti i te mahi whakarewa, ā, ka whakapai ake i te hua.
6. Tūnga whakarara taputapu hiko me te whakarara whakarara 0-90°
7. Pouaka whakahaere ringa mamao me te whakahaere i te pātara waewae.
8. Tere whakarerekētanga kore-taahiraa o te hurihanga tēpu
9. 100% hou mai i te kaihanga taketake
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | AHVPE-20 |
| Te kaha o te hurihanga | 2000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1000 mm |
| Ara hiki | Puoto waipēhi |
| Puoto hiki | Kotahi ngā rango |
| Te whiu pokapū hiki | 600~1470 mm |
| Ara hurihuri | Mīhini 1.5 KW |
| Ara whakatītaha | Porowhita waipēhi |
| Puoto whakatītaha | Kotahi ngā rango |
| Koki whakatītaha | 0~90° |
| Ara whakahaere | Mana whakahaere ringa mamao |
| Pana waewae | Āe |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Ko te tikanga he tūnga whakarewa me te pouaka whakahaere ringa me te pana waewae.
2. Kotahi te pouaka ringa, ka taea e te kaimahi te whakahaere i ngā mahi Hurihanga Whakamua, Hurihanga Whakamuri, Mutu ohorere, me te whakaatu tere hurihanga me ngā rama hiko.
3. Ko ngā kāpata hiko tūnga whakarewa katoa i hangaia e Weldsuccess Ltd tonu. Nō Schneider katoa ngā wāhanga hiko matua.
4. I ētahi wā i mahia e mātou te tūnga whakarewa me te mana PLC me ngā pouaka miihini RV, ka taea te mahi tahi me te karetao.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











