Pūwero Whakaara Paipa Waipēhi Hurihuri 2Ton me te Chuck Kauae 3
✧ Kupu Whakataki
Ko te taputapu tūnga whakarewa takahuri paipa waipēhi he taputapu motuhake e whakamahia ana i roto i ngā mahi whakarewa hei whakanoho me te huri i ngā paipa, i ngā wāhanga mahi porotaka rānei mō te whakarewa. Kei roto ko ngā tikanga hiki waipēhi hei hiki me te tautoko i te paipa, me ngā āheinga hurihuri mō te hurihanga whakahaere i te wā o te tukanga whakarewa.
Anei ētahi āhuatanga matua o tētahi pūwero takahuri paipa hiki waipēhi:
- Tikanga Hiki Waipēhi: Kei te tūnga he rango waipēhi, he tītaha waipēhi rānei hei whakarato i te kaha hiki hei hiki me te tautoko i te paipa. Mā te pūnaha waipēhi ka taea te whakahaere me te whakarite tika i te teitei o te paipa.
- Pūnaha Kupenga Paipa: Kei roto i te tūnga he pūnaha kupenga hei pupuri i te paipa kia mau tonu i te wā e whakarewa ana. Mā tēnei ka pumau, ka ārai hoki i te nekehanga, i te paheke rānei i te wā e huri ana.
- Te Āheinga Hurihuri: Mā te tūnga ka taea te whakahaere i te hurihanga o te paipa, kia māmā ai te uru atu ki ngā tūranga me ngā koki whakarewa rerekē. Ka taea te whakarite i te tere me te ahunga hurihanga i runga i ngā whakaritenga whakarewa.
- Te Whakarite Taunga: He maha ngā āhuatanga ka taea te whakarite i te taputapu whakanoho pēnei i te honga, te teitei, me te whakarite i te tuaka hurihuri. Mā ēnei whakatikatika ka taea te whakanoho tika i te paipa, kia pai ai te urunga mō te whakarewa i ngā taha katoa.
- Pūnaha Whakahaere: Tērā pea he pūnaha whakahaere kei te tūnga e āhei ai ngā kaiwhakahaere ki te whakarerekē i te hiki waipēhi, te tere hurihuri, me ētahi atu tawhā. Mā tēnei ka taea te whakahaere tika i te tukanga whakarewa.
Ko ngā taputapu whakapiripiri huri paipa hiki waipēhi e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā ahumahi pēnei i te hinu me te hau, te hanganga paipa, me te hanga. He mea hanga motuhake ēnei mō te whakapiripiri i ngā paipa whānui-rahi, i ngā wahi mahi porotaka rānei, pēnei i ngā paipa, ngā oko pēhanga, me ngā tāke rokiroki.
Ka whakapai ake ēnei tūnga i te whai huatanga me te haumaru o ngā mahi whakarewa mā te whakarato tautoko pumau, hurihanga whakahaere, me te urunga ngāwari ki ngā taha katoa o te mea mahi. Mā te tikanga hiki waipēhi ka taea te tūnga tika me te whakarerekētanga teitei, ā, mā te āheinga hurihanga ka taea e ngā kaiwhakarewa te whakatutuki i ngā whakarewatanga kounga teitei me te ōrite.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | EHVPE-20 |
| Te kaha o te hurihanga | 2000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1000 mm |
| Ara hiki | Puoto waipēhi |
| Puoto hiki | Kotahi ngā rango |
| Te whiu pokapū hiki | 600~1470 mm |
| Ara hurihuri | Mīhini 1.5 KW |
| Ara whakatītaha | Porowhita waipēhi |
| Puoto whakatītaha | Kotahi ngā rango |
| Koki whakatītaha | 0~90° |
| Ara whakahaere | Mana whakahaere ringa mamao |
| Pana waewae | Āe |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Ko te tikanga he tūnga whakarewa me te pouaka whakahaere ringa me te pana waewae.
2. Kotahi te pouaka ringa, ka taea e te kaimahi te whakahaere i ngā mahi Hurihanga Whakamua, Hurihanga Whakamuri, Mutu ohorere, me te whakaatu tere hurihanga me ngā rama hiko.
3. Ko ngā kāpata hiko tūnga whakarewa katoa i hangaia e Weldsuccess Ltd tonu. Nō Schneider katoa ngā wāhanga hiko matua.
4. I ētahi wā i mahia e mātou te tūnga whakarewa me te mana PLC me ngā pouaka miihini RV, ka taea te mahi tahi me te karetao.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua










