AHVPE-1 Pūwhakatikatika Teitei mō te Whakarewa
✧ Kupu Whakataki
Ko te Pūwhakatikatika Teitei mō te Whakapiri me te Hurihuri i ngā Wāhanga Mahi he otinga taketake mō te whakatītaha me te hurihuri i ngā wāhanga mahi. Ka taea te whakarite i te teitei o waenganui kia rite ki te rahi o ngā wāhanga mahi.
Ka taea te huri i te tēpu mahi (360°) te whakatītaha rānei (0 – 90°) kia taea ai te whakarewa i te wahi mahi ki te tūranga pai rawa atu, ā, ko te tere hurihanga ā-mīhini ka taea te whakahaere mā te VFD.
I a mātou e hanga ana i te awheawhe, i ētahi wā he nui ake ā mātou mahi, i tēnei wā ka hiahiatia he taputapu tūnga whakarewa me te teitei o waenganui. Kātahi ka āwhina te taputapu tūnga whakarewa whakatikatika teitei. Ka taea te whakarite i te teitei mā te pūtu ā-ringa. Ka taea e te kiritaki te whakarite i te teitei o te taputapu tūnga kia rite ki ngā mahi rerekē.
E toru ngā tuaka o te taputapu whakarite teitei, ko tētahi hei huri me te tere e taea te whakarite. Ko tētahi hei whakatītaha, ka taea te whakatītaha i te koki 0-135 nekehanga te mōrahi. Ko te tuaka whakamutunga hei whakarite teitei poutū.
I te wā e whakarewa ana, ka taea te whakarite i te tere hurihuri o te tēpu, ka taea te whakarite pōturi ake, tere ake rānei i runga i te hiahia. Ka taea hoki te whakahaere i te ahunga hurihuri mā te pētera waewae, he mea tino watea mō ngā kaimahi i te wā e whakarewa ana.
E wātea ana hoki ngā pūwero hononga kauae e toru mō ngā diameter paipa rerekē, ka tāutahia e Weldsuccess ngā pūwero i mua i te tukunga. Ina tae mai te utanga ki te kaiwhakamahi, ka taea te whakamahi tika.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | AHVPE-1 |
| Te kaha o te hurihanga | 1000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1000 mm |
| Whakatikatika teitei pokapū | Ā-ringa mā te pūtu / Waipēhi |
| Mōta hurihuri | 0.75 kw |
| Te tere hurihuri | 0.05-0.5 rpm |
| Mōta hurihuri | 1.1 kw |
| Te tere whakatītaha | 0.67 rpm |
| Koki whakatītaha | 0~90°/ 0~120°tohu |
| Te tawhiti tino rerekē | 150 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 100 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Ko te tikanga he tūnga whakarewa me te pouaka whakahaere ringa me te pana waewae.
2. Kotahi te pouaka ringa, ka taea e te kaimahi te whakahaere i ngā mahi Hurihanga Whakamua, Hurihanga Whakamuri, Mutu ohorere, me te whakaatu tere hurihanga me ngā rama hiko.
3. Ko ngā kāpata hiko tūnga whakarewa katoa i hangaia e Weldsuccess Ltd tonu. Nō Schneider katoa ngā wāhanga hiko matua.
4. I ētahi wā i mahia e mātou te tūnga whakarewa me te mana PLC me ngā pouaka miihini RV, ka taea te mahi tahi me te karetao.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua








