Pūwhakatū Tūnga Whakarewa 20 Tana
✧ Kupu Whakataki
Ko te pūwhakatū tūhono 20-tana he taputapu taumaha e whakamahia ana i roto i ngā mahi whakarewa hei whakanoho me te huri i ngā wāhanga mahi nunui me ngā wāhanga taumaha. He mea hanga hei whakahaere i ngā wāhanga mahi tae atu ki te 20 tana te taumaha, hei whakarato i te pumau, te nekehanga whakahaere, me te tūnga tika i te wā o ngā mahi whakarewa.
Anei ētahi āhuatanga matua o tētahi pūwhakatū tūhonohono 20-tana:
Te Kaha Utaina: Ka taea e te taputapu tūnga te tautoko me te hurihuri i ngā wahi mahi me te taumaha mōrahi o te 20 tāne. Nā tēnei ka pai mō te whakahaere i ngā wāhanga nunui me ngā wāhanga taumaha, pērā i ngā oko pēhanga, ngā tāke, me ngā wāhanga mīhini taumaha.
Hanganga Pakari: He mea hanga te tūnga whakarewa ki ngā rauemi taumaha me te anga pakari hei whakarite i te pumau me te roa i raro i te taumaha o te mea mahi. Kei roto i tēnei ko ngā āhuatanga pēnei i te turanga whakapakari, ngā peera taumaha, me ngā wāhanga hanganga kaha-teitei.
Ngā Āheinga Tūnga: Ko te mīhini tūnga whakarewa 20-tana e tuku ana i ngā āhuatanga tūnga matatau, pērā i te whakatītaha, te hurihuri, me te whakatikatika teitei. Mā ēnei whakatikatika ka taea te tūnga pai o te mea mahi, ka taea ai te whakarewa pai me te tika.
Mana Hurihanga: Kei roto i te pūwhakatū he pūnaha whakahaere e āhei ai ngā kaiwhakahaere ki te whakahaere tika i te tere hurihuri me te ahunga o te mea mahi. Mā tēnei ka whakarite kia ōrite, kia ōrite hoki te kounga whakarewa puta noa i te tukanga.
Ngā Āhuatanga Haumaru: He mea nui te whakaaro ki te haumaru mō ngā taputapu whakarewa taumaha. Tērā pea kei roto i te tūnga whakarewa 20-tana ngā āhuatanga pēnei i te tiaki i te taumaha rawa, ngā tikanga aukati ohorere, me ngā raka haumaru hei tiaki i te kaiwhakahaere me ngā taputapu i te wā e whakahaerehia ana.
Pūtake Hiko Pono: I runga i te hoahoa motuhake, ka taea te whakakaha i te mīhini tūnga whakarewa 20-tana e te waipēhi, te hiko, te huinga rānei o ngā pūnaha hei whakarato i te taipana me te tika e tika ana mō te hurihuri i ngā wahi mahi taumaha.
Ko te mīhini tūhono whakarewa 20-tana e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā ahumahi pēnei i te hanga kaipuke, te hanga mīhini taumaha, te hanga oko pēhanga, me ngā kaupapa hanga nui. Mā tēnei ka taea te whakarewa tika me te whai hua o ngā wāhanga taumaha, ka whakapai ake i te hua me te kounga whakarewa.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | AHVPE-20 |
| Te kaha o te hurihanga | 20000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 2000 mm |
| Whakatikatika teitei pokapū | Ā-ringa mā te pūtu / Waipēhi |
| Mōta hurihuri | 4kw |
| Te tere hurihuri | 0.02-0.2 rpm |
| Mōta hurihuri | 4 kw |
| Te tere whakatītaha | 0.14rpm |
| Koki whakatītaha | 0~90°/ 0~120°tohu |
| Te tawhiti tino rerekē | 200 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 400 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | 1 tau |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Ko te tikanga he tūnga whakarewa me te pouaka whakahaere ringa me te pana waewae.
2. Kotahi te pouaka ringa, ka taea e te kaimahi te whakahaere i ngā mahi Hurihanga Whakamua, Hurihanga Whakamuri, Mutu ohorere, me te whakaatu tere hurihanga me ngā rama hiko.
3. Ko ngā kāpata hiko tūnga whakarewa katoa i hangaia e Weldsuccess Ltd tonu. Nō Schneider katoa ngā wāhanga hiko matua.
4. I ētahi wā i mahia e mātou te tūnga whakarewa me te mana PLC me ngā pouaka miihini RV, ka taea te mahi tahi me te karetao.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou ngā mīhini hurihuri whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake, arā, te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua







