Pūwhakatū Whakarewa VPE-5 me te Koki Whakatītaha 0-90 Tohu
✧ Kupu Whakataki
1. Ka taea te uta i te pūwero 5 tana me ngā taputapu whakatītaha kaha e rua mō te whakatītaha ā-mīhini.
2. He tūnga whakarewa tuaka-2 tēnei, he 1500mm te whānui o te tēpu.
3. Hurihia te tēpu i te 360° me te whakatītaha i te 0 - 90° kia neke ai te mea mahi ki te tūranga pai rawa atu mō te whakarewa.
4. Ko te tere hurihuri he whakaaturanga matihiko, ā, e whakahaeretia ana e te VFD. Ka taea te whakarerekē i te tere i runga i te pouaka whakahaere ringa mamao kia rite ki ngā hiahia o te whakarewa.
5. Ka tukuna hoki e mātou ngā pūwero whakarewa mō te whakarewa i ngā pīrere paipa.
6. Kei te wātea katoa ngā tūnga teitei pumau, te tēpu hurihuri whakapae me ngā tūnga whakatikatika teitei ā-ringa, ā-waipēhi rānei.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | VPE-5 |
| Te kaha o te hurihanga | 5000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1500 mm |
| Mōta hurihuri | 3 kw |
| Te tere hurihuri | 0.05-0.5 rpm |
| Mōta hurihuri | 3 kw |
| Te tere whakatītaha | 0.14 rpm |
| Koki whakatītaha | 0~90°/ 0~120°tohu |
| Te tawhiti tino rerekē | 200 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 150 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te taputapu tūnga whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mō te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua



