Pūwhakatū Tūnga Whakarewa VPE-1
✧ Kupu Whakataki
1. Ko te Tūnga Whakarewa Taputapu Honga-tuaka-rua Paerewa he otinga taketake mō te honga me te hurihuri o ngā wahi mahi.
2. Ka taea te huri i te tēpu mahi (360°) te whakatītaha rānei (0 - 90°) kia taea ai te whakarewa i te wahi mahi ki te tūranga pai rawa atu, ā, ko te tere hurihanga ā-mīhini ka taea te whakahaere mā te VFD.
3. I te wā e whakarewa ana, ka taea hoki e mātou te whakarerekē i te tere hurihuri kia rite ki ā mātou hiahia. Ka whakaatuhia te tere hurihuri ki te pouaka mana mamao.
4. E ai ki te rerekētanga o te diameter o te paipa, ka taea hoki te tāuta i ngā kauae chuck e 3 hei pupuri i te paipa.
5. Kei te wātea mai i Weldsuccess Ltd ngā tūnga teitei pumau, te tēpu hurihuri whakapae, ngā tūnga whakatikatika teitei ā-ringa, ā-waipēhi rānei.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | VPE-1 |
| Te kaha o te hurihanga | 1000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1000 mm |
| Mōta hurihuri | 0.75 kw |
| Te tere hurihuri | 0.05-0.5 rpm |
| Mōta hurihuri | 1.1 kw |
| Te tere whakatītaha | 0.67 rpm |
| Koki whakatītaha | 0~90°/ 0~120°tohu |
| Te tawhiti tino rerekē | 150 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 100 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te taputapu tūnga whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mō te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua



