VPE-0.3 Tilting A-ringa 0-90 Degree Fehokotakinga Poitioner
✧ Kupu Whakataki
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | VPE-0.3 |
| Te kaha o te hurihanga | 300kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 600 mm |
| Mōta hurihuri | 0.37 kw |
| Te tere hurihuri | 0.3-3 rpm |
| Mōta hurihuri | Ā-ringa |
| Te tere whakatītaha | Ā-ringa |
| Koki whakatītaha | 0~90° |
| Te tawhiti tino rerekē | 50 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 50 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te taputapu tūnga whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mō te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ He aha i whiriwhiri ai mātou
Mai i te tau 2006, kua paahitia e mātou te pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015, ā, ka whakahaerehia e mātou te kounga mai i ngā pereti maitai taketake. Ina tukuna e tā mātou tīma hokohoko te ota ki te tīma whakaputa, ka tonoa anō hoki te tirotiro kounga mai i te pereti maitai taketake ki te ahunga whakamua o ngā hua whakamutunga. Mā tēnei ka tutuki i ā mātou hua ngā hiahia o ngā kiritaki.
I taua wā anō, i whiwhi katoa ā mātou hua i te whakaaetanga CE mai i te tau 2012, kia taea ai e mātou te kaweake ki te mākete o Europeam me te kore utu.
✧ Ngā Kaupapa o Mua




