Te Hurihanga Whakarewa Waipēhi Tikanga 100T mō te Whakarewa Paipa
✧ Kupu Whakataki
1. Ko te Tāhuri Whakapiri Wero he momo tikanga whakapiri hurihuri, e whakamahia ana mō te whakapiri i te tāhuri me te maunga whakapiri hurihuri.
2. He mea whakarite pūtu tōna, he mea e tika ana mō te whakarewa i te pūtu o ngā paipa.
3. Ka taea e te kaha mōrahi te eke ki te 40T, ā, he pouaka mana mamao/ahokore tōna, kia māmā ake ai te whakahaere.
4. He mea hanga tēnei Fit Up Welding Rotator mō te tukanga whakarewa tika, he ngāwari ki te whakahaere, ā, ka taea te whakarite tika mō ngā whakaritenga whakarewa rerekē.
5. He tino tika, he pumau hoki, ā, he tino pai te mahi whakarewa. He taputapu haumaru anō hoki hei whakarite i te haumaru i roto i te tukanga whakarewa.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | Rōra Whakarewa FT-100 |
| Te kaha utaina | 50 tāne te mōrahi*2 |
| Whakatikatika Ara | Te whakatikatika i te pūtu |
| Whakatikatika waipēhi | Runga/Raro |
| Te whānui o te oko | 800~5000mm |
| Mana Mōta | 2*2.22kw |
| Ara haere | Te haere ā-ringa me te raka |
| Ngā wira hurihuri | PU |
| Rahi o te roera | Ø500*300mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Pouaka ringaringa ahokore |
| Tae | Whakaritea |
| Pūtāhui | Kotahi tau |
✧ Āhuatanga
1. He āheinga whakarerekētanga maha-ahu kore utu mō ngā wāhanga e rua
2. He ngāwari ake te mahi whakatikatika, ā, ka taea te whakauru pai ake i ngā momo tūnga tuitui rerekē
3. Mā te wira-V waipēhi ka āwhina i te nekehanga tuaka o te pourewa
4. Ka taea e ia te whakapai ake i te pai o te mahi mō te matotoru o te pakitara angiangi me te whakaputa i te diameter o te paipa nui
5. Ko te Hurihuri Whakauru Waipēhi he hurihuri nekehanga whakarerekētanga 3D, he teihana mahi waipēhi me te mana whakahaere whai hua.
6. He mea hanga te turanga hurihuri ki te pereti whakarewa, he kaha ake kia kore ai e piko te ahua i roto i tētahi wā.
7. Ko te turanga hurihuri me te poka he tukanga whakauru hei whakarite i te hurihanga tika o te roera
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō te waitohu Danfoss / Schneider te Puku Auautanga Taurangi.
2. Ko ngā motuka hurihuri me te whakatōtō he waitohu Invertek / ABB.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana katoa i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa mamao me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
4. Ka tāpirihia hoki e mātou tētahi atu pātene aukati ohorere ki te taha tinana o te mīhini, mā tēnei ka taea e te mahi te whakamutu i te mīhini i te wā tuatahi ina puta he aituā.
5. Ko tā mātou pūnaha whakahaere katoa me te whakaaetanga CE ki te mākete Pākehā.
✧ Ngā Kaupapa o Mua











