Pūoro Pou 3030 me te Aroturuki Kāmera me te Tohu Taiaho
✧ Kupu Whakataki
He kaiwhakahaere pou whakapūmau pou whakarewa mō ngā oko pēhanga, te pourewa hau me ngā tāke hinu. Ka tukuna e Weldsuccess Ltd te pou whakapūmau pou whakarewa katoa me te pūtake hiko SAW taketake o Haina, o Lincoln USA rānei kua whakauruhia. Ka taea te pūtake hiko te waea kotahi, te waea takirua rānei o Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 me Lincoln AC / DC – 1000 me te kaiwhakahaere NA-3, NA-5 me Max-10, Max-19 rānei.
Ko te pūmau pou me ngā wāhanga e manawapa ana mō te tohu taiaho, te aroturuki kāmera me te pūnaha whakaora rerenga. Mā te pūnaha whakarewa katoa ka māmā ake te whakarewa i te hononga o roto me te hononga o waho o te tāke.
1. He whānuitia te whakamahinga o te pūmau pou whakarewa mō te pourewa hau, ngā oko pēhanga me ngā tāke i waho, i roto hoki i te whakarewa hononga roa, i te whakarewa porowhita rānei. Ka kitea te whakarewa aunoa ina whakamahia tahitia me tā mātou pūnaha hurihuri whakarewa.
2. Mā te whakamahi tahi me ngā tūnga whakarewa ka māmā ake te whakarewa i ngā flange.
3. E ai ki te roa o ngā wahi mahi, ka hangaia hoki e mātou te pū o te pou me ngā wira haere. Nō reira, e wātea ana hoki mō te whakarewa i ngā hononga roa me te roa.
4. Ka taea e tātou te tāuta i te pūtake hiko MIG, te pūtake hiko SAW me te pūtake hiko takirua AC/DC ki te pūmau pou whakarewa.
5. Ka hikihia te pūnaha pūwero pou whakarewa mā te mekameka hono rua. He pūnaha ārai-hinga anō hoki hei whakarite i te haumaru o te whakamahi ahakoa kua whati te mekameka.
6. Kei te wātea te mīhini whakaora rere, te kāmera mata whakarewa me te tohu taiaho hei whakatutuki i te whakarewa aunoa. Ka taea e koe te īmēra mai ki a mātou mō te ataata mahi.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | MD 3030 C&B |
| Te kaha kawenga pito o te pūaha | 250kg |
| Te haere o te pūma poutū | 3000 mm |
| Tere pūmau poutū | 1100 mm/min |
| Te haere o te pūma whakapae | 3000 mm |
| Tere whakapūmau whakapae | 175-1750 mm/min VFD |
| Kiriata whakawhiti pito pūoko | Mīhini 150*150 mm |
| Hurihanga | ±180° Ā-ringa me te raka |
| Ara haere | Te haereere ā-mīhini |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 10m |
| Tae | RAL 3003 WHERO+9005 Pango |
| Ngā Kōwhiringa-1 | Tohutoro taiaho |
| Ngā Kōwhiringa -2 | Aroturuki kāmera |
| Kōwhiringa-3 | Mīhini whakaora rere |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
1. Nō Invertek te motuka pēki ararewa pou me te motuka auau rerekē o te pūoko me te whakaaetanga CE katoa.
2. Nō Schneider, nō Danfoss rānei te Atekōkiri Auautanga Rerekē, me te whakaaetanga CE me te UL.
3. He ngāwari te whakakapi i ngā wāhanga e manawapa ana o te pou whakarewa katoa mēnā ka pakaru i muri i ētahi tau i te mākete ā-rohe a te kaiwhakamahi mutunga.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Ko te ararewa pūma poupou me te pūnaha ārai-hinga hei whakarite i te haumaru mahi. I whakamatautauria te pūnaha ārai-hinga o ngā pūma poupou katoa i mua i te tukunga ki te kaiwhakamahi mutunga.
2. He matau haumaru haere anō hoki kei runga i ngā reera mō te hariata haere kia kore ai e taka.
3. Kei ia pou pūoro te tūāpapa pūtake hiko katoa.
4. Ka taea te whakauru tahi i te mīhini whakaora rerenga me te pūtake hiko.
5. Ko te pūma pou me te pouaka whakahaere ringa mamao kotahi hei whakahaere i te pūma ki runga, ki raro/ ki te neke whakamua, ki muri hoki, me te haere whakamua, ki muri hoki.
6. Mena kei te whakauruhia te pū o te pou me te pūtake hiko SAW, ka whai wāhi anō hoki te pouaka ringaringa mamao ki te mahi tīmatanga whakarewa, te aukati whakarewa, te whāngai waea me te whakahoki waea me ētahi atu.
✧ Ngā Kaupapa o Mua
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te pūma pou whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mai i te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.








