Pūwhakatū Tūnga Whakarewa 100kg me te 1000kg
✧ Kupu Whakataki
Ko te taputapu tūnga whakarewa 100kg he taputapu e whakamahia ana mō ngā mahi whakarewa hei whakanoho me te huri i ngā wāhanga mahi tae atu ki te 100 kirokaramu te taumaha.
Ko te taputapu tūnga whakarewa 1000kg he taputapu e whakamahia ana i ngā mahi whakarewa hei whakanoho me te huri i ngā wāhanga mahi tae atu ki te 1-t0n (1,000 kirokaramu) te taumaha.
Mā te whakamahi i tētahi taputapu tūnga whakarewa o tēnei kaha ka pai ake te whai huatanga me te tika o ngā mahi whakarewa. Ka whakaratohia he tūāpapa pumau mō te tūnga o te mea mahi, ka taea ai e ngā kaiwhakarewa te mahi mai i ngā koki maha me te whakatutuki i te kounga whakarewa ōrite.
✧ Whakatakotoranga Matua
| Tauira | VPE-1 |
| Te kaha o te hurihanga | 1000kg te mōrahi |
| Te whānui o te tēpu | 1000 mm |
| Mōta hurihuri | 0.75 kw |
| Te tere hurihuri | 0.05-0.5 rpm |
| Mōta hurihuri | 1.1 kw |
| Te tere whakatītaha | 0.67 rpm |
| Koki whakatītaha | 0~90°/ 0~120°tohu |
| Te tawhiti tino rerekē | 150 mm |
| Te tawhiti mōrahi o te kaha ā-papatipu | 100 mm |
| Ngaohiko | 380V±10% 50Hz 3-Wāhanga |
| Pūnaha whakahaere | Taura mana mamao 8m |
| Ngā Kōwhiringa | Pūwero whakarewa |
| Tēpu whakapae | |
| Tūnga waipēhi 3 tuaka |
✧ Waitohu Wāhanga Tāpui
Mō ngā pakihi o te ao, ka whakamahia e Weldsuccess ngā waitohu wāhanga tāpui rongonui katoa hei whakarite kia roa te ora o ngā mīhini hurihuri whakarewa. Ahakoa kua pakaru ngā wāhanga tāpui i muri i ngā tau maha, ka taea e te kaiwhakamahi te whakakapi i ngā wāhanga tāpui i te mākete o te rohe.
1. Nō te waitohu Damfoss te taputapu whakarerekē auau.
2. Nō te waitohu Invertek, ABB rānei te motuka.
3. Ko ngā huānga hiko he waitohu Schneider.
✧ Pūnaha Whakahaere
1. Pouaka whakahaere ringaringa me te whakaaturanga tere hurihuri, hurihuri whakamua, hurihuri whakamuri, hurihuri ake, hurihuri iho, rama hiko me ngā mahi aukati ohorere.
2. Kāpata hiko matua me te pana hiko, ngā Rama Hiko, te Whakaoho, ngā mahi Tautuhi Anō me ngā mahi Whakamutu Āwhati.
3. Te pēra waewae hei whakahaere i te ahunga hurihuri.
✧ Te Ahunga Whakaputa
Hei kaihanga, ka hangaia e mātou te taputapu tūnga whakarewa mai i ngā pereti maitai taketake mō te tapahi, te whakarewa, te maimoatanga miihini, te keri kōhao, te huihuinga, te peita me te whakamātautau whakamutunga.
Mā tēnei, ka whakahaerehia e mātou ngā tukanga whakaputa katoa i raro i tā mātou pūnaha whakahaere kounga ISO 9001:2015. Ā, ka whakarite hoki ka whiwhi ā mātou kiritaki i ngā hua kounga teitei.
✧ Ngā Kaupapa o Mua





